close button

Післяпродажне обслуговування клієнтів - один з найважливіших пріоритетів в стратегії компанії «ІНТАЛЄВ». Комплекс послуг з технічного супроводу представлений нижче.

Склад технічного супроводу

Можливість Наявність сервісу
Сервіс Менеджер звернень

galka.gif

Сервіс Надання оновлень
galka.gif 
Сервіс Оцінка задоволеності
galka.gif 
Сервіс Опитування
galka.gif 
Сервіс База знань
galka.gif 
Участь користувача в бета-тестуванні
galka.gif 
Вартість передплати (після першого року) на технічний супровід ПП «ІНТАЛЄВ» від вартості ПП по актуальному прайс-листу на момент придбання підписки (%%)
15% (не менше 10000 грн.)
Відкритий код*
galka.gif

* Відкритий код надається на безоплатній основі всім компаніям-користувачам з чинним технічним супроводом. «ІНТАЛЄВ» надає користувачам доступ до вихідного коду програмних продуктів за винятком невеликої частини, яка відповідає за дотримання ліцензійного використання програм.

Опис сервісів

Сервіс МЕНЕДЖЕР ЗВЕРНЕНЬ

За допомогою Менеджера звернень ( help.intalev.ru ), користувач може звернутися в службу технічного супроводу для вирішення виниклої у нього технічної проблеми. При цьому користувач повинен бути знайомий з навичками роботи з встановленою на комп'ютері операційною системою. Консультації по роботі з операційними системами та суміжними програмними продуктами в рамках сервісу Менеджер звернень по Програмі не проводиться.

Порядок надання сервісу:

Для того щоб в програмному продукті з'явилася необхідна користувачеві функціональна можливість, користувачеві необхідно:

Сервіс НАДАННЯ ОНОВЛЕННЬ

«ІНТАЛЄВ» надає Користувачам доступ до регулярних оновлень Програмних продуктів. Оновлення включають доопрацювання систем згідно вимогам користувачів, виправлення помилок, оновлення документації і бази знань. Приблизна частота виходу оновлень - один раз на квартал.

Сервіс ОЦІНКА ЗАДОВОЛЕНОСТІ

В рамках чинного технічного супроводу користувачеві надається доступ до регулярних оновлень придбаних програмних продуктів. Оновлення включають доопрацювання систем, виправлення помилок, оновлення документації і бази знань. Точний графік виходу оновлень службою технічного супроводу не публікується.

Сервіс ОЦІНКА ЗАДОВОЛЕНОСТІ

По закінченню обробки звернення користувача, воно вважається завершеним. При цьому у користувача є можливість оцінити виконану роботу, заповнивши відповідне поле в зверненні. На підставі цих оцінок служба технічного супроводу планує заходи, спрямовані на поліпшення якості обслуговування користувачів.

Сервіс ОПИТУВАННЯ

Регулярно служба технічного супроводу проводить опитування користувачів, які покликані визначити стратегію розвитку продукту на найближчий час. Користувач може висловити свою думку щодо вектору розвитку, вказати на слабкості, підкреслити сильні сторони програмного продукту. Думка користувачів ретельно аналізується і враховується при складанні квартальних планів.

Сервіс БАЗА ЗНАНЬ

У базі знань служби технічного супроводу по програмним продуктам ( develop.intalev.ru ) знаходиться велика кількість методичних і технічних статей. Всі статті розбиті за категоріями, видами проблем, продуктами і іншим класифікаторах. У базу даних також потрапляє інформація із запитів користувачів про те, як вирішити ту або іншу технічну або методичну проблему. В рамках послуги технічного супроводу користувач дістає доступ до всієї накопиченої інформації.

Сервіс УЧАСТЬ КОРИСТУВАЧА В бета-тестування

Служба технічного супроводу надає користувачеві можливість приймати участь в бета-тестуванні релізів, що випускаються (у разі, якщо таке тестування проводиться).

Сервіс НАДАННЯ ВІДКРИТОГО КОДА

Служба технічного супроводу надає користувачеві доступ до відкритого коду програмних продуктів, розроблених на основі платформи 1С: Підприємство, за винятком невеликої частини, яка відповідає за дотримання ліцензійного використання програмного продукту. Відкритий код надається тільки після отримання від користувача гарантійного листа про нерозповсюдження отриманої інформації.

Сервіс РОЗГЛЯД ІНЦИДЕНТУ

У разі виникнення у користувача інциденту для розгляду, який після початкової перевірки на тестових базах не відтворюється, користувач може передати копію своєї бази службі технічного супроводу. Спеціаліст служби технічного супроводу підключається до розгорнутої на тестових серверах базі користувача для локалізації помилки. Після цього користувачеві даються рекомендації з виправлення ситуації, а також виправлений код (за наявності технічної можливості). У разі, якщо причинами виникнення інциденту є помилки в програмному продукті ІНТАЛЄВ, роботи для користувача вважаються виконаними в рамках сервісу Менеджер звернень.

Будь підключення до баз користувачів або копіям баз, переданим службі технічного супроводу, виконуються тільки в рамках сервісу Розгляд інциденту (за виключення випадку, коли в ході розгляду з'ясується, що інцидент - це наслідок помилки в програмному продукті ІНТАЛЄВ).

Корпоративне супроводження

Щоб клієнтам було максимально зручно і просто працювати з програмними продуктами, навіть не маючи у своєму штаті висококваліфікованих IT-фахівців, «ІНТАЛЄВ» пропонує пакет послуг з корпоративного супроводу.
Детальніше»

Лінія консультацій працює з 10.00 до 18.00 за київським часом, окрім вихідних і святкових днів (за розпорядком київських підприємств).

Підпишіться та отримайте
свіжі новини і заходи.