close button

Проект - це діяльність, яка має часові межі, спрямована на досягнення мети, а ресурси для її досягнення є обмеженими. Керівник проекту одночасно керує грішми, термінами, роботами, ресурсами (різного роду активами), і повинен не втрачати з виду ціль, адже проект може тривати не один рік. Як керувати такою складною багатоплановою діяльністю, та ще й інтегрувати її з регулярними бізнес-операціями і отримати зведену картину?

Питання, які стоять перед вами

Ми пропонуємо

Замовники отримують налаштовану за оптимальною методологією єдину автоматизовану систему управління проектами та фінансами. Зазвичай корпоративна система управління складається з декількох блоків, вибір яких залежить від доцільності, специфіки проектної діяльності в конкретній організації:

Можливо, «ІНТАЛЄВ» має найбільший досвід на території СНД в області впроваджень системи управління проектами та фінансами. За плечима експертів кілька десятків компаній і холдингів, яким успішно впровадили комплексну систему управління проектами та фінансами. Серед них великі девелопери, будівельники, компанії сфери інжинірингу, EPC, чий досвід допоможе побудувати ефективну систему управління у замовника.

Ваші результати

Організація виконує проекти в строк, у відведений бюджет, із заданими цільовими показниками

Чому ми краще

Комплексний підхід: Єдине управління роботами, термінами, ресурсами, процесами і фінансами

За все відповідає єдиний підрядник:

Тверді гарантії:

Докладніше про розробку системи управління проектами можна дізнатися на заходах ІНТАЛЄВ.

Дивіться також

Підпишіться та отримайте
свіжі новини і заходи.