close button
Журнал реєстрацій дій в системіЖурнал реєстрацій дій в системі
Налаштування користувачів в системіНалаштування користувачів в системі
Розмежування прав доступу до об'єктів системи за ролямиРозмежування прав доступу до об'єктів системи за ролями

Надійність

Сьогодні бізнес висуває все більш високі вимоги до надійності інформаційних систем. Це загальне поняття включає в себе і конфіденційність даних, і вимоги до цілісності даних і безперервності функціонування ІТ-систем.

Для збереження конфіденційності даних в програмі передбачений цілий набір рішень. Можна встановити обов'язкову авторизацію з надійними паролями, час підбору яких перевищує сотні тисячі років. Вся інформація зберігається тільки в базі даних, доступ до якої обмежується. У програмі ведеться детальний журнал всіх транзакцій, щоб контролювати вчинені дії: хто, коли, і що зробив. Ці дані корисні також для внутрішнього аудиту.

У програмі розроблений спеціальний модуль розмежування прав доступу, що дозволяє встановити всі необхідні види безпеки аж до кожного користувача: керування доступом до об'єктів, полям і записам.

Сама платформа «1С: Підприємство 8.2» сертифікована відповідно до вимог про захист персональних даних (відповідно до вимог 152-ФЗ), сертифікат відповідності ФСТЕК РФ № 2137 від 20/07/2010 (термін дії до 20/07/2013), що дозволяє привести інформаційну систему організації у відповідності з даним законом.

Розробка на платформі «1С: Підприємство 8.2» з урахуванням всіх технічних вимог дозволяє клієнтам вибрати оптимальний для себе сервер керування базами даних (підтримуються основні: MS SQL Server, ORACLE, IBM DB2 та ін), який буде підтримувати потрібні технічні вимоги по цілісності та продуктивності даних.

«ІНТАЛЄВ: Корпоративний Менеджмент» можна легко встановити в спеціалізованому датацентрі, або взяти в оренду у партнера - www.1cair.ru. У цьому випадку доступ до програми буде забезпечений 24 години на добу, 7 днів на тиждень з будь-якої точки світу.

Діаграма процесу бюджетного плануванняДіаграма процесу бюджетного планування
Хід виконання процесу взаємодії з інвесторами, банками, фондами Хід виконання процесу взаємодії з інвесторами, банками, фондами
Хід виконання процесу з моніторингу дорученьХід виконання процесу з моніторингу доручень

Мобільність бізнесу

Робота в будь-якій точці Землі

Уявіть, що штаб-квартиру вашої організації перенесли в інше місто, країну або континент. Назавтра бізнес повинен продовжитися, без проблем і зволікань.

Або уявіть, що частина співробітників вашої організації працює в одному місці, інша - в іншому, третя перебувають у відрядженні, четверта - відправлена ​​на тривалий проект і повинна успішно віддалено працювати і спілкуватися, п'ята зрідка підключається до ключових процесів, перебуваючи у відпустці. Бізнес повинен продовжуватися.

 

Доступ до програми можливий з будь-якої точки світу, для цього в ній реалізований повноцінний WEB-й WIN-інтерфейс. Тому користувачі можуть працювати практично з будь-яких пристроїв, що підтримують віддалений робочий стіл або популярні Інтернет-браузери.

Для кожного користувача можна налаштувати ключові показники діяльності, які автоматично показують на робочому столі все стан справ.

Програма адаптується під вимоги клієнта

Але мобільність бізнесу полягає не тільки в географії. Самі бізнес-вимоги можуть динамічно змінюватися. І програма не повинна залізобетонної стяжкою обмежувати розвиток бізнесу.

«ІНТАЛЄВ: Корпоративний Менеджмент» дозволяє автоматизувати динамічний і мобільний бізнес.

Сама логіка програми побудована на процесному підході. Тому в програмі ви описуєте те, як повинні виконуватися процеси у вашій організації, і програма починає сама аналізувати виконання завдань, запускати процеси і ставити завдання, контролювати терміни та якість виконаних завдань. І де б не перебував співробітник, він буде працювати за єдиними корпоративними правилами.

Так само легко змінити логіку бізнес-процесів: для цього в програмі досить виконати візуальну перенастроювання, і тепер всі процеси будуть виконуватися по-новому. А співробітників можна навіть не збирати і не оповіщати: програма це зробить і отконтролірует сама.

Підпишіться та отримайте
свіжі новини і заходи.