close button

Оптимізація бізнес-процесів та документообіг

Компанія — це живий організм, в якому постійно йде господарська діяльність, виконуються бізнес-процеси, рухається інформація та документи, які містять цю інформацію, тобто здійснюється документообіг. Напрямок руху інформації і документів задаються діями кожного співробітника, в рамках тих бізнес-процесів, які він виконує. Упорядкування документообігу, оптимізація бізнес-процесів і автоматизація цих процедур, дозволяє компаніям спростити, прискорити і в рази збільшити результативність виконання господарських операцій. Автоматизація бізнес-процесів здійснюється за методологією workflow.

Проблеми, з якими може стикатися ваша компанія унаслідок недосконалих бізнес-процесів і документообігу

Наша пропозиція з оптимізації й автоматизації бізнес-процесів і документообігу

Консультанти «ІНТАЛЄВ» навчать і побудують систему управління бізнес-процесами та документообігом, що складається з ряду блоків. Набір блоків цілком залежить від особливостей бізнес-процесів в компанії і доцільності їх впровадження на конкретному підприємств:

Перший програмний продукт для автоматизації бізнес-процесів на базі 1С (workflow) був розроблений «ІНТАЛЄВ» більше 10 років тому. Тоді ж була випущена відкрита методика з бізнес-процесів. Ми пропонуємо наш досвід, накопичений за роки виконання проектів з бізнес-процесів, для оптимізації бізнес-процесів компанії.

Що Ви отримаєте в результаті автоматизації бізнес-процесів і документообігу

Персонал працює злагоджено, як єдиний механізм, націлений на один результат. Зменшується кількість збоїв і робота стає прозорою

Чому обирають ІНТАЛЄВ для оптимізації й автоматизації бізнес-процесів і документообігу?

Єдина методологія: бізнес-процеси і документообіг

Всі роботи виконуються єдиним підрядником:

Тверді зобов'язання:

Детальніше про постановку систем документообігу і про те, як проводиться оптимізація бізнес-процесів, можна дізнатися на заходах «ІНТАЛЄВ».

Дивіться також:

Підпишіться та отримайте
свіжі новини і заходи.