close button

Бюджетне управління

Методичне керівництво «5 кроків до бюджетного управління»

Методичне керівництво «5 кроків до бюджетного управління», призначене для фахівців компаній, які самостійно запроваджують бюджетне управління в компанії. Методика покроково і детально описує процес постановки системи бюджетного управління на підприємстві.

У 2000 р. експерти «ІНТАЛЄВ» розробили першу повну версію цього керівництва. Методика застосовується вже більше 10 років, і практика показує, що методичне керівництво від «ІНТАЛЄВ» - це ефективний інструмент, який з успіхом використовується на українських і російських підприємствах для розробки бюджетного управління. Один з яскравих прикладів - Південно-Уральський кріолітовий завод, фахівці, якого самостійно здійснили не тільки постановку методології, а й автоматизували бюджетування.

Зміст

Повний зміст методики «5 кроків до бюджетного управління» дивіться тут.

Процесне управління

Методичне керівництво «5 кроків до процесного управління»

Методичне керівництво «5 кроків до процесного управління» містить докладний покроковий опис процесу постановки і автоматизації процесного управління.

Основна мета керівництва - освоїти практику управління бізнес-процесами компанії. Використовуючи дану методику, співробітники компанії власними силами зможуть оптимізувати діяльність підприємства, впровадити процесне управління.

В результаті, ви зможете

Зміст

Повний зміст методики «5 кроків до процесного управління» дивіться тут.

Підпишіться та отримайте
свіжі новини і заходи.