close button

ІНТАЛЄВ: Корпоративний менеджмент

Програмно-методичний комплекс «ІНТАЛЄВ: Корпоративний менеджмент» є системою класу ERP і призначений для автоматизації управління комерційними та некомерційними організаціями.

У продукті врахований більш ніж 17-річний досвід «ІНТАЛЄВ» в області розвитку методології управління, розробки та впровадження бізнес-додатків, досвід більш ніж 800 консалтингових проектів з постановки системи управління підприємством, в тому числі фінаннсовому управлінню, стратегічному і процесного управління, управління персоналом.


Детальніше про программный продукт

ІНТАЛЄВ: Корпоративний навігатор

«ІНТАЛЄВ: Корпоративний навігатор» — програмно-методичний комплекс для проектування та оптимізації системи управління підприємством — створення наочної, всеосяжної електронної моделі підприємства: від стратегії компанії до посадової інструкції рядового співробітника і пов'язаних з ним бізнес-процесів.

Продукт сертифікований Balanced Scorecard Collaborative Inc. і входить до складу сімейства інтегрованих продуктів у галузі управління компанією «ІНТАЛЄВ: Корпоративний менеджмент», може інтегруватися з іншими продуктами сімейства.


Детальніше про программный продукт

Підпишіться та отримайте
свіжі новини і заходи.