close button
Бюджетирование: шаг за шагом (2-е издание)
Автори

Є. Добровольський, Б. Карабанов, П. Боровков, Є. Глухів, Є. Бреслав

Серія

Бібліотека компанії «ІНТАЛЄВ»

Замовити книгу

Авторами цієї книги є співробітники групи компаній «ІНТАЛЄВ» та інвестиційно-керуючої групи «ПОЗИТИВ».

Карабанов Борис Максиміліанович
Добровольський Євген Юрійович
Боровков Павло Сергійович
Глухів Євген Вікторович
Бреслав Олена Петрівна
Карабанов Борис Максиміліанович Добровольський Євген Юрійович Боровков Павло Сергійович Глухів Євген Вікторович Бреслав Олена Петрівна

Добровольський Євген, керуючий партнер інвестиційно-керуючої групи «Позитив»

Фахівець-практик у галузі антикризового управління та управління проблемними активами. Успішний досвід виведення з кризових ситуацій ряду відомих вітчизняних компаній. Очолював безліч проектів з реструктуризації системи управління на великих підприємствах. Розробник РОСТ-технології ведення консалтингових проектів. Один із засновників групи компаній «ІНТАЛЄВ», власник.

Карабанов Борис, директор з методології групи компаній «ІНТАЛЄВ»

Фахівець-практик у галузі розробки та впровадження сучасних методологій управління підприємством. Більш ніж 13 річний досвід керівництва і аналізу консалтингових проектів. Розробник широко використовуваних на вітчизняних підприємствах технологій постановки стратегічного управління, бізнес-інжинірингу, управлінського контролінгу, бюджетування, організаційного проектування та управління змінами. Має статус «Master Of Business Administration» (MBA).

Боровков Павло, директор з розвитку нових продуктів групи компаній «ІНТАЛЄВ»

Фахівець-практик у галузі постановки та автоматизації фінансового управління. Має успішний досвід керівництва більш ніж 60 проектами в областях фінансового планування, обліку, казначейства, МСФЗ, управління інвестиціями. Має статус «Project Management Professioanal» (PMP). Розробник методики «5 кроків до досконалості: Бюджетування», семінарів та курсів підвищення кваліфікації.

Глухів Євген

Фахівець у галузі стратегічного і бюджетного управління. Брав участь у низці проектів по постановці бюджетного управління і впровадження системи збалансованих показників.

Бреслав Олена

Фахівець у галузі економічного і фінансового аналізу, а також бізнес-планування діяльності підприємств. Брала участь у низці проектів з фінансово-економічного аналізу, розробки бізнес-планів і систем оплати праці.

Про компанії

Группа компаний «ИНТАЛЕВ»

Група компаній «ІНТАЛЄВ»

Міжнародна консалтингова група, управлінський інтегратор. Спеціалізується на впровадженні сучасних систем управління підприємством і є одним з лідерів російського ринку консалтингу та автоматизації в галузі стратегічного, процесного, фінансового управління. Входить в TOП-5 компаній Росії в області фінансового консалтингу за версією рейтингового агентства «РА Експерт», володіє найвищим індексом стабільності «Юніправекс» А+++ 1+++ 1+++. 19 місце в загальному рейтингу консалтингових компаній Росії за версією журналу «Фінанс.».

Компанією успішно реалізовано більше 600 проектів з постановки і автоматизації сучасних систем управління. Здійснено понад 1000 впроваджень управлінського програмного забезпечення. Ключові клієнти: ФСК ЄЕС, "Концерн Енергоатом", "Ситроникс", X5 Retail Group, Магнітогорський металургійний комбінат, "Цивільні літаки Сухого", АК "Якутскенерго", "Домобудівник", ФГП "Відомча охорона залізничного транспорту РФ" та ін

Створена в 1996 р. Має офіси у всіх федеральних округах Росії, а також в Україні та Казахстані.

Веб-сайтwww.intalev.com

Инвестиционно-управляющая группа «Позитив»

Інвестиційно-керуюча група «Позитив»

Основні напрямки діяльності групи «Позитив»:

Веб-сайтwww.positivemanagement.ru

 

Підпишіться та отримайте
свіжі новини і заходи.