close button
Бюджетування: крок за кроком (2-е видання)
Автори

Є. Добровольський, Б. Карабанов, П. Боровков, Є. Глухів, Є. Бреслав

Серія

Бібліотека компанії «ІНТАЛЄВ»

Замовити книгу
Михайло Кудрявцев

«Краще покрокове керівництво по постановці системи бюджетного управління. Технологія описана настільки детально, що, слідуючи рецептам, викладеним у книзі, ви гарантовано отримаєте працюючу систему бюджетування на своєму підприємстві»

Михайло Кудрявцев,
директор з економіки і фінансів групи компаній «Єдина Європа»
(Мережа магазинів парфумерії та косметики Ile de Beaute)

Книга «Бюджетування: крок за кроком» допоможе відповісти на ці питання.

Чим унікальна ця книга?

Технологія бюджетування представлена ​​покроково і включає в себе максимально практичні управлінські інструменти. Вихідні матеріали засновані на більш ніж 15-річному проектному досвіді групи компаній «ІНТАЛЄВ» по постановці і оптимізації системи управління на підприємствах Росії та країн СНД.

Що нового у другому виданні?

Друге видання містить показові приклади з практики відомих вітчизняних компаній.

Включені інтерв'ю та посилання на відеорозповіді топ-менеджерів провідних підприємств про їх особистий досвід побудови системи фінансового управління.

Для кого цього книга?

Книга адресована фахівцям, яким необхідно самостійно провести на своєму підприємстві частину етапів постановки бюджетного управління.

Оскільки бюджетне управління приводить в дію всі служби підприємства, книга включає розділи, корисні для всіх співробітників компанії, а не тільки для вузьких фахівців.

Питання та Ваші відгуки по книзі?

Якщо у Вас виникнуть питання до авторів книги, Ви можете написати їм по електронній пошті. Також ви можете залишити свій відгук про книгу, заповнивши форму зворотного зв'язку на сторінці Відгуки читачів.

Підпишіться та отримайте
свіжі новини і заходи.