close button
Бизнес в шоколаде 2.0.
Автори

Федосєєв А. В., Карабанов Б. М., Добровольський Є. Ю., Боровков П. С.

Серія

Бібліотека компанії «ІНТАЛЄВ»

Видавництво: Питер, 2012 р. (2-е видання) Тверда палітурка, 576 стор ISBN 978-5-459-01027-5 Тираж: 4000 екз. Формат: 60x90/16

cd[1].gifCD додається

fragment[1].gifФрагменти з книги

Замовити книгу Ви можете

Анотація

Ця книга - як правила дорожнього руху, але для бізнесу і про управління фінансами. Розбір реальних ситуацій з російської практики допоможе зрозуміти, в чому полягали помилки управління і як їх уникнути в майбутньому. У виданні немає складних формул і часто незастосовні до наших компаній західних бізнес-рецептів, а є тільки живі приклади і конкретні рекомендації, взяті з практики відомих підприємств: "РосБізнесКонсалтинг", "Лукойл", "Вимпелком", "РУСАЛ", "Базовий елемент "та інших. Автори, керівники міжнародної консалтингової компанії "ІНТАЛЄВ", розповідають, як правильно вибудовувати у себе на підприємстві ефективну систему управління бізнесом і в особливості фінансами. Книга сповнена практичних порад, заснованих на досвіді більш ніж 600 успішних проектів по підвищенню ефективності управління на вітчизняних підприємствах, виконаних "ІНТАЛЄВ". Представлені ексклюзивні інтерв'ю з топ-менеджерами провідних російських компаній.

У другому виданні враховані відгуки шановних читачів, додані глави "Бізнес-процеси без стресу", "Як керувати майбутнім" (про бюджетну структурі підприємства), наведені актуальні приклади з російської бізнес-практики, сформульовані правила з управління бізнесом, недотримання яких призводить до настільки ж плачевних результатів, що і необережність на дорозі.

Ця книга для справжніх капітанів бізнесу, для тих, хто хоче керувати бізнесом всерйоз і надовго!

Підпишіться та отримайте
свіжі новини і заходи.