close button
Бізнес в шоколаді 2.0.
Автори

Федосєєв А. В., Карабанов Б. М., Добровольський Є. Ю., Боровков П. С.

Серія

Бібліотека компанії «ІНТАЛЄВ»

Замовити книгу

Авторами цієї книги є співробітники групи компаній «ІНТАЛЄВ» та інвестиційно-керуючої групи «ПОЗИТИВ».

Федосєєв Олексій Вікторович
Карабанов Борис Максиміліанович
Добровольський Євген Юрійович
Боровков Павло Сергійович
Федосєєв
Олексій Вікторович
Карабанов
Борис Максиміліанович
Добровольський
Євген Юрійович
Боровков
Павло Сергійович

Федосєєв Олексій, генеральний директор групи компаній «ІНТАЛЄВ»

Фахівець-практик у галузі бізнес-управління та впровадження інформаційних систем. З 1996 р. успішно керує бізнесом «ІНТАЛЄВ», розвинувши його з невеликої консультаційно-впроваджувальної фірми в Санкт-Петербурзі до міжнародного холдингу - одного з лідерів в Росії з управлінського консалтингу з 11 офісами в Росії та країнах СНД. Є засновником групи компаній «ІНТАЛЄВ», власник.

Карабанов Борис, директор з методології групи компаній «ІНТАЛЄВ»

Фахівець-практик у галузі розробки та впровадження сучасних методологій управління підприємством. Більш ніж 13 річний досвід керівництва і аналізу консалтингових проектів. Розробник широко використовуваних на вітчизняних підприємствах технологій постановки стратегічного управління, бізнес-інжинірингу, управлінського контролінгу, бюджетування, організаційного проектування та управління змінами. Має статус «Master Of Business Administration» (MBA). Автор ділового бестселера «Бюджетування: крок за кроком».

Добровольський Євген, керуючий партнер інвестиційно-керуючої групи «Позитив»

Фахівець-практик у галузі антикризового управління та управління проблемними активами. Успішний досвід виведення з кризових ситуацій ряду відомих вітчизняних компаній. Очолював безліч проектів з реструктуризації системи управління на великих підприємствах. Розробник РОСТ-технології ведення консалтингових проектів. Автор ділового бестселера «Бюджетування: крок за кроком». Один із засновників групи компаній «ІНТАЛЄВ», власник.

Боровков Павло, директор з розвитку нових продуктів групи компаній «ІНТАЛЄВ»

Фахівець-практик у галузі постановки та автоматизації фінансового управління. Має успішний досвід керівництва більш ніж 60 проектами в областях фінансового планування, обліку, казначейства, МСФЗ, управління інвестиціями. Має статус «Project Management Professioanal» (PMP). Розробник методики «5 кроків до досконалості: Бюджетування», семінарів та курсів підвищення кваліфікації. Автор ділового бестселера «Бюджетування: крок за кроком».

Також у складі авторського колективу при написанні цієї книги брали участь:

Підпишіться та отримайте
свіжі новини і заходи.