close button
Бізнес в шоколаді 2.0.
Автори

Федосєєв А. В., Карабанов Б. М., Добровольський Є. Ю., Боровков П. С.

Серія

Бібліотека компанії «ІНТАЛЄВ»

Замовити книгу
Олексій Федосєєв

Якими б «крутими» керівниками ми себе не відчували, в яких безрозмірних кабінетах не вмощувалися, закони управління порушувати нікому не дано. Сидячи в престижних кабінетах, люди нерідко відчувають ілюзії, що вони на містку корабля. Але 2009 рік показав, що багато керівників компаній - не на містку, а в розкішному трюмі! З якого не видно, як їхній корабель мчить на скелі. Ця книга містить безліч показових прикладів, взятих з практики відомих вітчизняних компаній. Прикладів, які допомагають зрозуміти, що робилося не так у тій чи іншій ситуації, в чому криються вчорашні помилки в управлінні бізнесом і як можна їх уникнути завтра..

Олексій Федосєєв,
генеральний директор групи компаній «ІНТАЛЄВ»

2009 рік був дуже складним для вітчизняної економіки. Багато компаній перестали розвиватися і навіть померли, оскільки їх власники і топ-менеджери зробили грубі управлінські прорахунки.

Книга «Бізнес в шоколаді» допоможе керівникам і власникам відповісти на ці та інші питання.

Книга «Бізнес в шоколаді» - це правила дорожнього руху, але для бізнесу і про управління фінансами.

Чим унікальна ця книга?

Книга унікальна тим, що в ній докладно проаналізовано причини злетів і падінь відомих вітчизняних компаній («РосБізнесКонсалтинг», «РУСАЛ», «Базовий елемент», Mirax Group, «Система-Галс», «Гроссмарт», «Куда.ру» та ін .), які ми спостерігали в 2008-2009 рр., тобто по суті історії сьогоднішнього дня. На основі цих уроків кризи автори дають конкретні практичні рекомендації про те, як вибудовувати бізнес всерйоз і надовго.

У книзі представлені ексклюзивні інтерв'ю з топ-менеджерами провідних вітчизняних підприємств, тих, хто очолює фінансові підрозділи і зсередини знає всі тонкощі організації цієї сфери. Їхні коментарі як практиків, які зуміли домогтися відмінних результатів навіть у кризовий для економіки час, надзвичайно цінні.

Завдання книги - наочно показати, як можна зробити ефективним, контрольованим та прозорим в управлінні свій бізнес і, в особливості, площину фінансового управління.

На чому грунтуються матеріали книги?

Вихідні матеріали засновані на більш ніж 15-річному проектному досвіді групи компаній «ІНТАЛЄВ» по постановці і оптимізації системи управління на підприємствах Росії та країн СНД. Відсутні зарозумілі графіки і складні формули з прикладами з невідомого іноземного досвіду. Але замість них - 100% успішною і саме вітчизняної бізнес-практики на прикладі численних кейсів.

Яка форма викладу в книзі?

Книга кардинально відрізняється від видань на подібну тему стилем викладу і подачею матеріалу. Це розмова від першої особи, топ-менедежер, розмова рівних з рівними. У книзі немає хитромудрих формул і часто незастосовні до наших компаній західних бізнес-рецептів, а є тільки живі приклади і конкретні рекомендації, взяті з практики наших компаній.

Особливість книги в тому, що вона написана власниками і директорами, які самі щодня управляють своїм бізнесом. Тому в ній закладено особистий практичний досвід управління фінансами в умовах вітчизняної бізнес-дійсності, який буде корисний першим особам компаній.

Книга написана легкою мовою і читається на одному подиху. Основний текст розбавлений управлінським гумором, у тому числі показовими анекдотами і байками, які вдало ілюструють основний хід думки авторів.

Що на прикладеному до книги компакт-диску?

У додатку на компакт-диску Ви знайдете додаткові методичні, довідкові, а також відеоматеріали з управління бізнесом.

Питання та Ваші відгуки по книзі?

Якщо у Вас виникнуть питання до авторів книги, Ви можете написати їм по електронній пошті. Також ви можете залишити свій відгук про книгу, заповнивши форму зворотного зв'язку на сторінці Відгуки читачів.

Підпишіться та отримайте
свіжі новини і заходи.