close button
Атака на результат. Продажі В2В
Автори

Федосєєв А. В., Карабанов Б. М.

Серія

Бібліотека компанії «ІНТАЛЄВ»

Замовити книгу

Відгуки читачів

Шановні читачі книги «Атака на результат. Продажі В2В»!

Отже, ми, з одного боку, написали цю книгу, а ви, з іншого боку, її прочитали. Ми намагалися зробити книгу цікавою, а сподобалася вона вам чи ні, сподіваємося дізнатися від вас.

Будь ласка, напишіть нам свою думку про книгу.

Рецензии

TimesNet.ru

Михайло / За матеріалами: TimesNet.ru

Висловлюємо подяку Видавничому дому Пітер за надану книгу.

Книга А. Федосєєва та Б. Карабанова «Атака на результат. Продажі B2B» присвячена тому, як досягти результату при використанні ключових стратегій ведення бізнесу. Поняття «результат» дуже тісно пов'язане з управлінням, адже управління без результату безглузде.

Крім того, результат служить своєрідною міркою ефективності управління. Чим далі отриманий результат від запланованого, тим менш якісним було управління. Якщо говорити про результат у сфері продажів, то слід згадати про те, що отримати результат у продажу означає вміти продавати. Читати повністю...

Нова книга про управління у продажах принципово відрізняється від всіх інших видань, які присвячені продажам в будь-яких сферах. У книзі «Атака на результат. Продажі B2B» дуже багато уваги приділено сутності продажів як таких. Автори розповідають читачеві про вибір каналів продажу, ключових продають методах та інших корисних речах.

На сторінках книги дуже мало інформації про те, як правильно управляти продажами. Цим автори хотіли підкреслити те, що багато продавців часто роблять помилку, розмірковуючи так: «я продаю, і отже, я керую продажами». Це досить небезпечна ілюзія, яка може грунтовно зруйнувати бізнес, і принести її власнику істотні збитки.

У сучасному бізнесі існує значуща різниця між поняттями «продавати» і «управляти продажами». Система ефективного управління продажами, яку автори пропонують до уваги читачів, називається методологією БОР, або бюджет, орієнтований на результат.

Продажі завжди являють собою роботу, яка обов'язково вимагають певного витрат ресурсів для того, щоб отримати результат. Іншими словами, для того, щоб отримати майбутній дохід, потрібно затрачати бюджет. І саме з майбутнього доходу, який складе прибуток компанії, будуть фінансуватися витрати.

Автори книги впевнені, що для вимірювання ефективності управління продажами потрібно вимірювати конверсію на результат. Цей показник зможе об'єктивно оцінити результат діяльності, а у деяких випадках і вказати, які напрями слід підкоригувати.

Конверсію чудово відображає так звана цільова воронка, яку продавці частіше називають лійкою продажів. Завдяки воронці продажів стає можливою гармонізація поведінкових показників випереджального характеру і фінансових результуючих показників у продавців товарів і послуг. Автори вважають за потрібне прив'язати систему мотивації до вибудовуваної воронці, і таким чином отримати ще більшу орієнтування на результат.

Особливо важливо досягти відповідності інтересів компанії у цілому і кожного співробітника окремо. У цьому випадку підприємство стане справжнім єдиним організмом, у якому регулювання і збільшення обсягу продажів стає цілком керованим процесом.

Книга «Атака на результат. Продажі B2B» більшою мірою орієнтована не тільки на фахівців з продажу у компаніях різного рівня. Потенційне коло її читачів - це директори та власники підприємств, які гранично чітко хочуть зрозуміти суть системи продажів, способи її побудови та методики оцінки її ефективності.

Застосовуючи у практичній діяльності всі рекомендації авторів, власник зможе керувати обсягом продажів результативно, і незабаром досягти стабільної роботи свого підприємства у будь-яких економічних умовах. Переконайтеся, що продажі можуть бути результативними, навіть тоді, коли вони здаються абсолютно провальними. Не слід квапити події. Вибрати стратегію ведення продажів, чітко сформулюйте цілі і ресурси, і рухайтеся за певним курсом. Така лінія поведінки обов'язково приведе Вас до бажаного результату.

На жаль, сьогодні далеко не всі управлінці розуміють, що потрібно відокремлювати продажу від управління продажами. І найчастіше саме це нерозуміння стає фатальною помилкою, яка веде до краху цілої системи, всього підприємства.

За твердженням авторів, головною метою написання книги є прагнення на численних прикладах показати директорам, як правильно організувати систему продажів, націлену на результат. Саме повноцінний теоретичний матеріал, вдало поєднаний з різноманітними практичними прикладами, робить книгу такою популярною і затребуваною.

В цілому, представлену книгу «Атака на результат. Продажі B2B »цілком справедливо буде назвати досить виразним посібником з організації продажів. Окремі глави книги присвячені практичному розгляду ключових аспектів продажів - пошуку нових споживачів, нових ринків, оцінці маркетингових інструментів і важливих параметрів ефективності роботи.

Досить складний матеріал на сторінках видання представлено цілком доступною мовою. Автори часто використовують зрозумілі приклади з життя, і наводять безліч ситуацій, які можуть статися з кожним із нас. Легкий, трохи іронічний підхід до складних економічних процесів робить оповідання приємним і невимушеним.

Цю книгу можна читати і на роботі, і на відпочинку, поєднуючи при цьому приємне з корисним. Всі описувані бізнес-процеси циклу продажів настільки спрощені авторами, що на перший погляд можуть здатися простими. Така методика взаємодії з читачем приносить свої плоди, і книга вже сьогодні має безліч позитивних відгуків та рецензій. Крім цього, автори книги намагаються спілкуватися зі своїм читачем на рівних, що робить книгу легкій і доступній.

Матеріал у книзі викладено системно, і глави книги взаємопов'язані. Але навіть прочитавши окремі глави видання, Ви зможете витягти масу нової і корисної інформації, яка переверне Ваше уявлення про продажі.

Для того, щоб книга стала для Вас воістину корисним За матеріаламіом нових знань, не поспішайте прочитати її. Міркуйте над кожним подією, над кожною главою, і насолоджуйтеся тими знаннями, які тепер доступні Вам. Купити книгу можна на офіційному сайті видавництва.

Згорнути

Відправити відгук

Для відправки відгуку, будь ласка, заповніть форуму нижче.
Поля помічені * обов'язкові для заповнення.

ПІБ
*
Ваша компанія
Місто
Посада
Ваш E-mail
*
Телефон
Відгук
*
 

Підпишіться та отримайте
свіжі новини і заходи.