close button

Кожному керівнику як повітря потрібна повна картина стану «здоров'я» свого підприємства, високий рівень керованості їм і розуміння перспектив розвитку бізнесу.

На ці та інші питання про управління бізнесом в своїх книгах відповідають топ-менеджери групи компаній «ІНТАЛЄВ», одного з лідерів російського ринку управлінського консалтингу.

В основі книг «ІНТАЛЄВ» - аналіз показових прикладів з досвіду відомих вітчизняних підприємств. Спираючись на нього, автори дають конкретні практичні рекомендації та висвітлюють методологію оптимізації управління бізнесом. Слідуючи рекомендаціям крок за кроком, можна самостійно побудувати ефективну систему управління компанією і управління фінансами, зокрема.

Матеріали книг засновані на більш ніж 13-річному проектному досвіді групи компаній «ІНТАЛЄВ» по постановці і оптимізації системи управління на підприємствах в Росії і країнах СНД.

Олексій Федосєєв

«Наші книги - це не чергові підручники з фінансового менеджменту. Це практичні посібники для топ-менеджерів без складних формул і заумних західних рецептів, які часто не застосовні в нашій дійсності.

У книгах є тільки конкретна управлінська практика і живі приклади, взяті з досвіду постановки системи управління бізнесом відомими вітчизняними підприємствами, а також покрокові керівництва до дії від бізнес-консультантів «ІНТАЛЄВ»

Олексій Федосєєв,
генеральний директор групи компаній «ІНТАЛЄВ»Список книг

Атака на результат. Продажі В2В

Атака на результат. Продажі В2В

Коли ми говоримо про управління, це означає, що ми мимоволі ведемо мову про результат, тому що управління завжди спрямоване на його отримання. Добиватися результату в продажах - значить, вміти ними керувати.

Саме цим книга принципово відрізняється від багатьох інших видань, присвячених продажу. Там багато говориться про продажі як таких, методах продажів, виборі каналів і багатьох інших корисних речах, але при цьому практично нічого не говориться про управління продажами. Це неспроста - дане подання в книгах відображає і умонастрій учасників ринку - раз я займаюся продажами, значить, я ними і керую. Ілюзія! Небезпечна ілюзія. Продавати і керувати продажами - це велика різниця.

Дана книга написана не для фахівців з продажу, вона написана для власників і директорів, допомагаючи їм відповісти на наступні питання:

- Що з себе являє система управління продажами?

- Як побудувати таку систему?

- Як за допомогою системи управління продажами добитися головної мети - керувати обсягом продажів своєї компанії, тобто зробити його результативним?

Якщо у Вас виникнуть питання до авторів книги, Ви можете написати їм скориставшись формою зворотного зв'язку.

Бізнес в шоколаді 2.0. Як робити борги, витрачати гроші, ні за що не відповідати, відмінно жити і мати успішний бізнес

Бізнес в шоколаді 2.0. Як робити борги, витрачати гроші, ні за що не відповідати, відмінно жити і мати успішний бізнес

Перед Вами друге видання ділового бестселера «Бізнес в шоколаді». Книга вперше вийшла у світ в 2009 році і отримала велику популярність і визнання в російській бізнес середовищі, що підтверджується не тільки обсягом тиражу, але і відгуками вельмишановних читачів.

Ця книга - як правила дорожнього руху, але для бізнесу і про управління фінансами. Розбір реальних ситуацій з російської практики допоможе зрозуміти, в чому полягали помилки управління і як їх уникнути в майбутньому. У книзі немає складних формул і часто незастосовні до наших компаній західних бізнес-рецептів, а є тільки живі приклади і конкретні рекомендації, взяті з практики відомих підприємств: «РосБізнесКонсалтинг», «Лукойл», «Вимпелком», «РУСАЛ», «Базовий елемент »та інших.

Автори, керівники міжнародної консалтингової компанії «ІНТАЛЄВ», розповідають, як правильно вибудовувати у себе на підприємстві ефективну систему управління бізнесом і в особливості фінансами. Книга сповнена практичних порад, заснованих на досвіді більш ніж 600 успішних проектів по підвищенню ефективності управління на вітчизняних підприємствах, виконаних «ІНТАЛЄВ». Представлені ексклюзивні інтерв'ю з топ-менеджерами провідних російських компаній.

Другу версію книги автори розширили і доповнили не тільки новими прикладами з вітчизняних бізнес-реалій, а й оновили багато сюжети з першого видання з четом розвитку подій в компаніях, які виступили в ролі прикладів. Також в книгу додані глави «Бізнес-процеси без стресу», «Як управляти майбутнім» (про бюджетну структурі підприємства), правила по управлінню бізнесом, недотримання яких призводить до настільки ж плачевних результатів, що і молодецтво на дорозі. І, звичайно, автори не забули і про гумористичну складову - Вас чекає нова порція іскрометного гумору, так яскраво ілюструє російську дійсність.

Ця книга для справжніх капітанів бізнесу, для тих, хто хоче керувати бізнесом всерйоз і надовго!

Якщо у Вас виникнуть питання до авторів книги, Ви можете написати їм скориставшись формою зворотного зв'язку.

Бюджетування: крок за кроком - керівництво до дії

Бюджетування: крок за кроком - керівництво до дії

За останні десять років російський бізнес пройшов шлях, який на Заході зайняв кілька століть. У подібних умовах затребувані конкретні управлінські інструменти, які менеджери компаній можуть застосовувати самостійно. Одним з таких інструментів управління є бюджетування.

Компанія «ІНТАЛЄВ» займається його постановкою і автоматизацією з 1996 р. Зворотній зв'язок з клієнтами показана, що бюджет "працює" там, де постановка бюджетного управління була комплексною і включала всі необхідні етапи. Пропоноване видання призначене для фахівців тих підприємств, які хочуть або просто змушені частина етапів постановки бюджетного управління провести самостійно. Зміст книги має виражену практичну спрямованість, технологія описана детально, тому книга буде корисна фахівцям практично будь-якого профілю.

Якщо у Вас виникнуть питання до авторів книги, Ви можете написати їм скориставшись формою зворотного зв'язку.

Підпишіться та отримайте
свіжі новини і заходи.