Україна: Киев
RUS
Контакти
у регіонах

Контакти у регіонах

Згорнути
УкраинаКиев тел: +38 (044) 537-74-11 e-mail: sales@intalev.com.ua

+38 (044) 537-74-11

sales@intalev.com.ua

ЗаходиКалендарь обновляется!

Всі заходи

Історія успіху

ПАО Донбассэнерго
Марченко Валентина Борисовна, Финансовый директор.

«...... »

Читати
Всі відгуки

Про книгу

Бізнес в шоколаді 2.0.
Автори

Федосєєв А. В., Карабанов Б. М., Добровольський Є. Ю., Боровков П. С.

Серія

Бібліотека компанії «ІНТАЛЄВ»

Замовити книгу
Олексій Федосєєв

Якими б «крутими» керівниками ми себе не відчували, в яких безрозмірних кабінетах не вмощувалися, закони управління порушувати нікому не дано. Сидячи в престижних кабінетах, люди нерідко відчувають ілюзії, що вони на містку корабля. Але 2009 рік показав, що багато керівників компаній - не на містку, а в розкішному трюмі! З якого не видно, як їхній корабель мчить на скелі. Ця книга містить безліч показових прикладів, взятих з практики відомих вітчизняних компаній. Прикладів, які допомагають зрозуміти, що робилося не так у тій чи іншій ситуації, в чому криються вчорашні помилки в управлінні бізнесом і як можна їх уникнути завтра..

Олексій Федосєєв,
генеральний директор групи компаній «ІНТАЛЄВ»

2009 рік був дуже складним для вітчизняної економіки. Багато компаній перестали розвиватися і навіть померли, оскільки їх власники і топ-менеджери зробили грубі управлінські прорахунки.

  • У чому полягають помилки, ціна яких - крах амбітних проектів і втрата бізнесу?
  • Як ефективно управляти бізнесом і його фінансами?
  • Як бути першим, незважаючи на несприятливі економічні умови?
  • ....

Книга «Бізнес в шоколаді» допоможе керівникам і власникам відповісти на ці та інші питання.

Книга «Бізнес в шоколаді» - це правила дорожнього руху, але для бізнесу і про управління фінансами.

Загрузка плеера

Чим унікальна ця книга?

Книга унікальна тим, що в ній докладно проаналізовано причини злетів і падінь відомих вітчизняних компаній («РосБізнесКонсалтинг», «РУСАЛ», «Базовий елемент», Mirax Group, «Система-Галс», «Гроссмарт», «Куда.ру» та ін .), які ми спостерігали в 2008-2009 рр., тобто по суті історії сьогоднішнього дня. На основі цих уроків кризи автори дають конкретні практичні рекомендації про те, як вибудовувати бізнес всерйоз і надовго.

У книзі представлені ексклюзивні інтерв'ю з топ-менеджерами провідних вітчизняних підприємств, тих, хто очолює фінансові підрозділи і зсередини знає всі тонкощі організації цієї сфери. Їхні коментарі як практиків, які зуміли домогтися відмінних результатів навіть у кризовий для економіки час, надзвичайно цінні.

Завдання книги - наочно показати, як можна зробити ефективним, контрольованим та прозорим в управлінні свій бізнес і, в особливості, площину фінансового управління.

На чому грунтуються матеріали книги?

Вихідні матеріали засновані на більш ніж 15-річному проектному досвіді групи компаній «ІНТАЛЄВ» по постановці і оптимізації системи управління на підприємствах Росії та країн СНД. Відсутні зарозумілі графіки і складні формули з прикладами з невідомого іноземного досвіду. Але замість них - 100% успішною і саме вітчизняної бізнес-практики на прикладі численних кейсів.

Яка форма викладу в книзі?

Книга кардинально відрізняється від видань на подібну тему стилем викладу і подачею матеріалу. Це розмова від першої особи, топ-менедежер, розмова рівних з рівними. У книзі немає хитромудрих формул і часто незастосовні до наших компаній західних бізнес-рецептів, а є тільки живі приклади і конкретні рекомендації, взяті з практики наших компаній.

Особливість книги в тому, що вона написана власниками і директорами, які самі щодня управляють своїм бізнесом. Тому в ній закладено особистий практичний досвід управління фінансами в умовах вітчизняної бізнес-дійсності, який буде корисний першим особам компаній.

Книга написана легкою мовою і читається на одному подиху. Основний текст розбавлений управлінським гумором, у тому числі показовими анекдотами і байками, які вдало ілюструють основний хід думки авторів.

Що на прикладеному до книги компакт-диску?

У додатку на компакт-диску Ви знайдете додаткові методичні, довідкові, а також відеоматеріали з управління бізнесом.

Питання та Ваші відгуки по книзі?

Якщо у Вас виникнуть питання до авторів книги, Ви можете написати їм по електронній пошті. Також ви можете залишити свій відгук про книгу, заповнивши форму зворотного зв'язку на сторінці Відгуки читачів.