Україна: Киев
RUS
Контакти
у регіонах

Контакти у регіонах

Згорнути
УкраинаКиев тел: +38 (044) 537-74-11 e-mail: sales@intalev.com.ua

+38 (044) 537-74-11

sales@intalev.com.ua
Надрукувати Главная \ Укр \ Бібліотека "ІНТАЛЄВ" \ Книги ІНТАЛЄВ \ Атака на результат. Продажі В2В

Історія успіху

МАН
Владимир Исаенков, генеральный директор.

«...Система стратегического управления, выстроенная совместно со специалистами "ИНТАЛЕВ", помогла нам спокойно пережить... »

Читати
Всі відгуки

Про книгу

Атака на результат
Автори

Федосєєв А. В., Карабанов Б. М.

Серія

Бібліотека компанії «ІНТАЛЄВ»

Замовити книгу
Алексей Федосеев

В бізнес-літературі велика увага приділяється опису різних технік ведення продажів і переговорів, а от питання організації в компанії системи управління продажами - розрізнено і місцями, без створення цілісної картини. Мета цієї книги - у комплексі показати власникам та директорам, як слід вибудовувати управління в системі збуту компанії для досягнення безупинно зростаючого обсягу продажів. Ми розповімо про застосування в продажах унікального управлінського інструменту - БОР - бюджет, орієнтований на результат. І якщо ви зважитеся слідувати нашим рекомендаціям, то, повірте, ви будете вражені тим, наскільки ефективно застосування БОР для зростання вашого бізнесу!

Можна сказати, що звичайне управління - це гармата, а БОР - це вже більше. Це танк! Бажаєте управляти продажами в стилі «танк»?

Читайте цю книгу!!

Олексій Федосєєв,
генеральний директор групи компаній «ІНТАЛЄВ»

  • Чи можливо застосувати системний підхід до сфери продажів, маркетингу і сервісу?
  • Чому «зоряний склад» відділу продажів ще не гарантує підвищення обсягу продажів?
  • Що собою представляє система управління продажами?
  • Як побудувати таку систему?
  • Як змусити працювати систему продажів результативно?
  • Що таке БОР - бюджет, орієнтований на результат?
  • Як застосування бюджету впливає на результативність продажів?
  • ....

Книга «Атака на результат. Продажі В2В »дає зважені відповіді на ці питання.

Для кого ця книга?

«Атака на результат. Продажі В2В »написана не для фахівців з продажу, як може здатися з назви, вона орієнтована на власників і директорів. І, перш за все, адресована тим, хто прагне підвищувати ефективність бізнесу, керуючи обсягом продажів своєї компанії.

Чим унікальна ця книга?

Книга дає розуміння як працюють продажі, на які важелі треба натиснути, щоб робота була успішною, і як правильно розвивати систему продажів, щоб витрати на її розвиток гарантовано окупалися.

Автори розповідають про системний підхід до продажів, застосування якого знижує вплив випадковостей і окремих суб'єктів на результат, а також збільшує його прогнозованість і передбачуваність.

Основна ідея книги

В основу системи управління продажами, викладеної в цій книзі, покладена методологія БОР - бюджету, орієнтованого на результат. Здавалося б, причому тут бюджет? Але ж продажу - це робота, яка вимагає витрат ресурсів (бюджету) в ім'я отримання результату (майбутнього доходу), з якого фінансуються витрати, і формується прибуток компанії. Яка конверсія ресурсів в результат - така ефективність управління продажами. Тобто конверсія показує, наскільки добре бюджет орієнтований на результат. Для цього будується цільова воронка (Target funnel), застосовувана в збуті під назвою «воронка продажів» (Sales funnel). Воронка результатом пов'язує випереджальні, поведінкові показники продавців з результуючими, фінансовими показниками їх роботи. До показників воронки прив'язується система мотивації, що дає можливість керівникам управляти, орієнтуючись на показники процесу продажів, а продавці мотивовані на досягнення результатів. Інтереси співробітників і компанії збігаються, що робить персонал результативним, а обсяг продажів - керованим!

На чому грунтуються матеріали книги?

Матеріали книги засновані на більш ніж 15-річному досвіді групи компаній «ІНТАЛЄВ», одного з лідерів російського ринку управлінського консалтингу по постановці і оптимізації системи управління на підприємствах Росії та країн СНД.

Вопросы и Ваши отзывы по книге?

Якщо у Вас виникнуть питання до авторів книги, Ви можете написати їм по електронній пошті. Також ви можете залишити свій відгук про книгу, заповнивши форму зворотного зв'язку на сторінці Відгуки читачів.