close button

Звернення Олексія Федосєєва, члена Ради Директорів "ІНТАЛЄВ",
одного з акціонерів компанії.


Ми працюємо тільки у сфері нематеріальних активів. Тому для динамічного розвитку нам потрібні сподвижники, активні партнери по бізнесу, які хочуть знайти власний постійний професійний розвиток і успіх разом з «ІНТАЛЄВ».

Нам не потрібні гроші, незалежно від ставки за кредитом. І інвестори у традиційному розумінні нам не потрібні. Гроші на розвиток нового бізнесу у сфері нематеріальних активів «ІНТАЛЄВ» знайде сам.

Нам також нецікаво бути чиїмось представником, партнером-франчайзі по банальному поширенню чужих продуктів. Ми вважаємо, що можемо самі розробляти конкурентоздатні технології, продукти та послуги, які покликані підвищувати ефективність менеджменту.

Для яких завдань ми шукаємо сильних партнерів?

Зараз розвиток «ІНТАЛЄВ» відбувається з освоєння нових географічних ринків.

За наявними компетенціям нам цікаво освоювати нові ринки. Ми маємо намір створити по одному СП у кожному федеральному окрузі у Росії, а також у кожній колишній республіці СРСР і потім у кожній країні Європи, Америки та Азії. Суть бізнесу СП: «ІНТАЛЄВ» віддає усі права на продаж продуктів і послуг на виділеній території, а створене СП займається продуктами і послугами тільки «ІНТАЛЄВ». Для створення таких СП у нас розроблена концепція створення підприємств, накопичений досвід і технологія відкриття СП на прикладі діючих бізнесів.

Що ми пропонуємо?

Ми пропонуємо організацію спільного бізнесу. У разі відкриття СП у нових регіонах, під новостворене СП ми передаємо всі технології, внутрішні регламенти та бізнес-процеси, інформаційну систему; проводимо навчання та атестацію персоналу. Потім спільно складаємо плани просування, продажів та виконання проектів. В створене СП «ІНТАЛЄВ» інвестує кошти, необхідні для успішного старту. Ми створюємо зменшену «копію» «ІНТАЛЄВ» і не маємо ніяких секретів від СП і однаково поділяємо успіхи і невдачі створеного бізнесу. Юридично створюється нове підприємство з спільними засновниками, частка партнера визначається за погодженням сторін. Партнер-ініціатор створення СП стає його генеральним директором.

Кого ми хочемо бачити у ролі партнерів?

Ми відкриті до контактів з керівниками, які мають підприємницький досвід і глибоке практичне розуміння визначеної компетенції, які готові розвивати новий напрямок бізнесу в «ІНТАЛЄВ». Працювати доведеться багато, і партнер повинен володіти дуже високою працездатністю.

Партнер повинен вміти формалізувати і структурувати свій досвід, і розробити чіткі документи: комерційна пропозиція, регламент надання послуг, специфікація кожної послуги.

Бажано, щоб у партнера вже була своя сформована команда з декількох фахівців, які спільно виконали кілька проектів і накопичили компетенцію. У цьому випадку прискорюється старт нового проекту, і його вихід на прибуткове функціонування.

Головною вимогою до партнера є його готовність на 150% присвятити свій робочий час «ІНТАЛЄВ» і тільки «ІНТАЛЄВ». Розвиток нового СП неможливо, по нашому досвіду, без повної концентрації на одному головному проекті-дітищі. Тому партнер може бути бенефеціаром інших бізнесів, але протягом стислого проміжку часу він повинен відмовитися від керування всіма іншими бізнесами, крім спільного з «ІНТАЛЄВ».

Який досвід співпраці є?

Це консультаційно-впроваджувальна фірма, а тепер вже група компаній, заснована у 1996 кількома російськими приватними особами. Ми займаємося тим, що підвищуємо ефективність системи управління для наших замовників: вчимо їх управляти підприємствами і установами більш ефективно, проводимо консалтингові проекти і займаємося автоматизацією запропонованих інновацій в системі управління. Більш докладно історія компанії, наша місія і ідентифікація наведені в розділі «Про компанію».

У 2004 році відбулося відкриття першого спільного підприємства (СП)  «ІНТАЛЄВ Україна» на чолі з Борисом Старинським. У наступних роках, на тлі успішного досвіду розвитку «ІНТАЛЄВ Україна», компанія «ІНТАЛЄВ» відкрила спільні підприємства «ІНТАЛЄВ-Казахстан»  и «ІНТАЛЄВ-Сибір». Будучи за формою спільними підприємствами, кожна з цих фірм є частиною «ІНТАЛЄВ», має єдині ідеологію і бізнес-цілі, працює за єдиною технологією, і пропонує клієнтам в регіонах своєї роботи однаково високий рівень продуктів і послуг.

«ІНТАЛЄВ» сьогодні - це згуртована мережа офісів із загальним штатом +180 співробітників. Акціонери орієнтуються на зростання групи високими темпами (по 20-60% щороку)..

Для контактів

Якщо Ви зацікавлені в описаній співпраці з «ІНТАЛЄВ», не боїтеся складнощів і відповідаєте вказаним критеріям, звертайтеся до представника ради директорів, Олексія Федосєєва, по електронній пошті afed@intalev.ru або за телефонами.

Підпишіться та отримайте
свіжі новини і заходи.