close button

«ІНТАЛЄВ» намагається піклуватися про людей, що потрапили в біду. Ми допомагаємо дітям, оскільки розуміємо, що вони - наше майбутнє. Ми намагаємося вибирати тих, кому дійсно потрібна допомога і коли батьки не можуть її забезпечити.

Для цього ми співпрацюємо з некомерційною організацією «Російський фонд допомоги» (rusfond.ru). У цей фонд «ІНТАЛЄВ» перераховує 100% гонорарів (за вирахуванням податків) співробітників за публікацію статей і книг, за публічні виступи, а також за будь-яку іншу видавничу та громадську роботу наших співробітників, виконувану від імені «ІНТАЛЄВ». Ми також підтримуємо думку, що замість безглуздих дорогих новорічних подарунків компаніям слід направляти велику частину бюджету на них на цілі милосердя.

Допомогою Російського фонду допомоги або самостійно ми намагаємося отримувати зворотний зв'язок від людей, в рішенні чиїх проблем ми взяли участь, щоб оцінити корисність цього заходу і, при необхідності, допомогти їм далі в складних життєвих ситуаціях.

Кому ми допомагаємо:

Наш досвід

2011 рік
  • Допомога, яка надається «ІНТАЛЄВ» через Російський фонд допомоги, продовжує працювати. Завдяки цій допомозі Поля Грібаускас успішно прооперована в НДІ кардіології НЦ СО РАМН (Томськ). Виконана щадна ендоваскулярна операція. Як повідомляє кардіохірург Євген Крівощеков, «закрито отвір (фенестрація) між правим передсердям і судинним протезом, залишене на попередній операції Фонтена для розвантаження серця». Фенестрація закрита за допомогою окклюдером. Серце працює нормально. Операцій Поле більше не знадобиться.
    Світлана, мама Полі, дякує «ІНТАЛЄВ» за допомогу.

  • Група Компаній «ІНТАЛЄВ» вже на протязі декількох років веде активну благодійну роботу, надаючи підтримку малюкам, які потребують спеціалізованої допомоги.
    У дар школі № 1321 «Ковчег» була передана меблі і персональні комп'ютери, які послужать хорошу службу дітям і вчителям в освітньому процесі. ГБОУ СОШ № 1321 «Ковчег» є першою державною школою в Росії, що здійснює процес інтеграції дітей з обмеженими можливостями здоров'я в середовище здорових однолітків в рамках загальноосвітнього процесу.

Група компаній «ІНТАЛЄВ» з радістю й далі будемо допомагати дітям, адже діти - це наші надії і наше майбутнє. 

2010 рік
  • Допомога, яка надається «ІНТАЛЄВ» через Російський фонд допомоги, продовжує працювати. Завдяки цій допомозі Данилу Карабань розпочато лікування в КБ ім. Соловйова (Ярославль). За повідомленням доктора Юрія Філімендікова, ліва ступня хлопчика виведена в максимально рівне положення і зафіксована гіпсом. Раз на тиждень лікарі будуть повторювати цю процедуру, посилюючи вплив на дефектні сухожилля і м'язи, «а потім Данилові буде виконана шкірна пластика амніотичній перетяжки, волокнистої м'язової нитки, перетягували і деформирующей ногу, і тільки після цього для запобігання рецидиву клишоногості прооперуємо ахіллове сухожилля і повернемо нозі нормальну функцію ». Близько року Данило буде носити Брейс, «а потім у нього буде нормальна хода, і він знову зможе займатися спортом».

Мама Данила Ганна дякує «ІНТАЛЄВ» за допомогу. Вдячність висловлюють співробітники Російського фонду допомоги.

2009 рік
  • У 2009 році «ІНТАЛЄВ» допоміг ще одній дитині. Ним виявився піврічний хлопчик з Ярославської області. У нього була вроджена двостороння клишоногість. Часу втрачати не можна було й треба було терміново робити операцію. На неї було потрібно 84 000 руб. Мама малюка виховує його одна, батька у хлопчика немає, тому вона не в силах була зібрати потрібну суму. У зв'язку з цим вона звернулася в Російський фонд допомоги.

Матері хлопчика були перераховані кошти з гонорару за видавництво останньої книги «ІНТАЛЄВ» - «Бізнес в шоколаді» .

У січні 2010 року йому була зроблена операція в КБ ім. Соловйова (Ярославль) і прогнози лікарів на одужання дуже перспективні.

До півтора років хлопчик буде нормально ходити, а мама хлопчика дякує «ІНТАЛЄВ» за надану допомогу..

2008 рік
  • У 2008 році «ІНТАЛЄВ» виділив кошти на операцію дворічній хлопчикові з Москви. У малюка з народження одне око було повністю прихований пухлиною. Терміново потрібно було робити операцію, інакше він міг втратити зір. На операцію потрібно було 180 000 руб. Мати хлопчика виховувала сина одна і в той час була студенткою. Зібрати необхідну суму однієї їй було не під силу, і тому вона звернулася в Російський фонд допомоги.

«ІНТАЛЄВ» прийняв рішення допомогти дитині, і на рахунок матері була перераховані необхідні кошти.

Хлопчикові успішно зробили операцію в московському Центрі дитячої щелепно-лицьової хірургії.

Мама малюка була дуже вдячна «ІНТАЛЄВ» за допомогу в такий непростий для її родини ситуації.

Підпишіться та отримайте
свіжі новини і заходи.