close button

«ІНТАЛЄВ» - міжнародна група компаній, що спеціалізується на розробці та впровадженні сучасних інформаційних систем управління підприємством, підвищення ефективності ведення бізнесу.

Компанія є одним з лідерів українського ринку консалтингу та автоматизації в галузі стратегічного, фінансового та процесного управління, розробки та впровадженні ключових показників ефективності (KPI).  ГК «ІНТАЛЄВ» займає 3 місце серед сотні кращих IT-компаній України за версією дослідницького центру «ТОП-100» у рейтингу «В2В. Рішення для бізнесу».

Серед ключових клієнтів «ІНТАЛЄВ»: ГК «Креатив», ГК «МедФармХолдинг», ТОВ «МРІЯ Агрохолдинг», стадіон «Донбас-Арена», ГК «Український медіа холдинг», ПАТ «Укртранснафта», ТОВ «ЕСТА ХОЛДИНГ», ТОВ «СушіЯ», СК «ПРОСТО Страхування», ФК Шахтар, ТОВ«АВЕК і Ко»,«ВАТ «Миронівський хлібопродукт», ГК «ТЕКТ», Корпорація «S. I. Group», , ВАТ «СІТРОНІКС» і багато інших. Прочитати офіційні відгуки компаній про реалізовані проекти Ви можете тут.

За 20 років експерти «ІНТАЛЄВ» успішно виконали понад 1200 проектів з постановки і автоматизації сучасних систем управління. Ми маємо досвід роботи з компаніями, практично у всіх галузях бізнесу: агробізнес, будівництво, девелопмент, HoReCa, оптова та роздрібна торгівля, фармацевтичне виробництво, дистрибуція, енергетика, харчове виробництво, металургія, текстиль, перевезення, телекомунікація, засоби масової інформації, охорона здоров'я, туризм, сфера послуг та інші.

Здійснено більше 1200 впроваджень управлінського програмного забезпечення. В «Академії ІНТАЛЄВ» пройшли бізнес-навчання понад 6000 керівників середньої та вищої ланки.

Діяльність компанії «ІНТАЛЄВ» можна умовно розділити на однаково значущі напрямки:

  • управлінський консалтинг,
  • розробка та впровадження програмного забезпечення в галузі управління бізнесом,
  • бізнес-навчання.

Ключові принципи роботи «ІНТАЛЄВ»:

  • Комплексний підхід до вирішення завдань клієнта: шлях від ідеї до її втілення в конкретному результаті.
  • Націленість на конкретний кінцевий результат для кожного клієнта і проекту.
  • Баланс між консалтингом, програмним забезпеченням і бізнес-навчанням. Всі напрямки є однаково значущими для створення працюючої системи управління, - не може бути виділено одне, як найбільш важливе.

Детальніше про компанію Ви можете подивитися в презентації

Слідуючи ідеології компанії, між цими напрямками не існує жорстких меж: консультанти, розробники програмних продуктів і фахівці в області управління підприємством працюють в одній команді, а рішення «ІНТАЛЄВ» завжди ґрунтуються на законах сучасної економічної теорії з урахуванням специфіки роботи українських і російських компаній.

Місія «ІНТАЛЄВ»

Ми створюємо і впроваджуємо управлінські технології для підвищення ефективності та конкурентоспроможності компаній. Цим ми сприяємо розвитку людської цивілізації, що є нашим внеском у будівництво України, як частини цієї цивілізації.

«ІНТАЛЄВ» - архітектор майбутнього компаній.

Balanced Scorecard (BSC) 1C:Сумісно!

Підпишіться та отримайте
свіжі новини і заходи.