close button

Нова система організаційного управління для агрохолдингу «Терра Де Люкс» від ІНТАЛЕВ

1 Августа 2017
Нова система організаційного управління для агрохолдингу «Терра Де Люкс» від ІНТАЛЕВ


Група компаній «ІНТАЛЕВ» повідомляє про те, що успішно завершений проект створення системи організаційного управління для технологічного агрохолдингу «Терра Де Люкс».

Враховуючи ключові показники ефективності (КПЕ), була розроблена організаційна структура, посадові інструкції і система мотивації персоналу. Агрохолдингу стала доступна база для підвищення ефективності системи управління і прогресивного руху до досягнення стратегічних цілей. 

Клієнт «Терра Де Люкс» - це сучасний агрохолдинг, котрий займається рослинництвом з 2013 року. Територіально холдинг веде роботу в Тамбовській області. Головні культури, на котрих спеціалізується холдинг – це кукурудза, картопля і соя. Активи компанії складають 1 125 млн руб., посівна площа – 10 000 га, а врожайність – не менш ніж 40 000 тон на рік. Високі урожаї продукції, котрі відповідають світовим стандартам якості, компанія отримує завдяки застосуванню передових та інноваційних методів замлеробства і збереження ґрунту.

Холдинг інтенсивно розвивався і розширював масштаби діяльності, але це привело до диспропорцій і утримувати лідируючі позиції стало важче. Необхідно було провести організаційні зміни. Саме для цього було прийнято рішення залучити групу компаній «ІНТАЛЕВ» в якості консультантів.

Це другий за рахунком спільний проект ГК «ІНТАЛЕВ» і агрохолдингу. Вперше, «Терра Де Люкс» звернулись в «ІНТАЛЕВ» в 2016 для розробки і автоматизації виробничого процесу. Було розроблено оперативне планування сільськогосподарських робіт, а також контроль за їх виконанням. «ІНТАЛЕВ: Корпоративний менеджмент» послугував платформою для автоматизації процесу ( за посиланням інформація про перший проект).

Головна ціль нового проекту – підвищити ефективність роботи компанії, шляхом впровадження системи мотивації на основі KPI і організаційного планування.
Здійснення проекту тривало 4 місяці і складалось з двох етапів: «Організаційне планування», «Розробка посадових інструкцій, "KPI і мотивації».

Виходячи з результатів роботи проектної команди, яка складалась з консультантів і співробітників агрохолдингу, підготовані регламентні документи, котрі визначають:
•    функціональну карту;
•    організаційну структуру;
•    систему управління на основі ключових показників ефективності (КПЕ);
•    систему формування матеріального стимулювання персоналу;
•    посадові інструкції.

Завдяки впровадженню даних інструментів, компанія отримує можливість побудови ефективної системи управління підприємством, своєчасного реагування на внутрішні і зовнішні зміни. А також, зможе налагодити контроль за основними і допоміжними бізнес-процесами. Сформований абсолютно новий підхід до підбору співробітників і матеріального стимулювання персоналу.

Коментує отримані результати генеральний директор ООО «Терра Де Люкс» Анатолій Борисович Буханцов:
«Робота по проекту реалізована під час міжсезонної перерви відповідно до встановлених термінів і в повному обсязі за умовами укладеного договору. Професіоналізм консультантів і конструктивні комунікації з персоналом агрохолдингу на всіх рівнях дозволили не тільки досить глибоко описати функціональну і організаційну карту підприємства, але і нівелювати у співробітників стану протидії нововведенням.
Дякуємо групі компаній «ІНТАЛЕВ» за вклад в розвиток і модернізацію нашої компанії, за консультаційну і практичну допомогу в рішенні виробничих і управлінських питань».


Експерт з розробки систем мотивації і провадження комплексних показників групи компаній «ІНТАЛЕВ», учасник команди проекту Олександр Тищенко відмітив:

"Дякуємо співробітникам і керівництву «Терра Де Люес» за високий рівень зацікавленості і залученості в процеси обстеження і формування регламентних документів проекту. Їх активна участь дозволила у встановлені терміни здійснити терміни здійснити всі поставлені перед проектом задачі».

Відгук доступний за посиланням


  • Поділитися:

Підпишіться та отримайте
свіжі новини і заходи.