close button

Мобільний додаток «ІНТАЛЕВ: Корпоративний менеджмент» на IOS

20 Июля 2017
Мобільний додаток «ІНТАЛЕВ: Корпоративний менеджмент» на IOS

«ІНТАЛЕВ» повідомляє про вихід мобільного додатку «ІНТАЛЕВ: Корпоративний менеджмент» на платформі IOS для власників пристроїв Apple. Для власників планшетів та смартфонів Android додаток випущений і успішно використовується уже більше року.

Функціональні можливості мобільного додатку:

  • Управління задачами. Користувачі можуть в онлайн режимі відслідковувати надходження нових завдань, без затримок виконувати нові задачі, коментувати і вносити зміни. Для ТОП менеджерів і керівників зручно візувати документи, в оперативному режимі узгоджувати виплати.
  • Робота з документами. Документи (договори, рахунки, підстави та ін.), прикріплені до задачі можна читати та редагувати. Змінений документ зберігається в єдиному архіві системи і можете використовуватися користувачами, з відповідними правами.
  • Перегляд управлінської звітності. Додаток надає доступ до управлінської звітності, яка налаштована в корпоративній системі. Користувачі можуть формувати звіти із заданими параметрами періоду і періодичності.
Завантажити додаток можна в магазині мобільних додатків iTunes. Доступ вільний.
Для власників пристроїв на Android додаток можна завантажити в Google Play Маркет.

«Наша команда прагне розробляти максимально зручні рішення роботи з корпоративною системою. Для ТОП -менеджерів отримання достовірної і прозорої картини бізнесу в онлайн режимі дає можливість оперативно впливати на ситуацію в компанії. Додаток дозволяє в будь-який момент часу, в будь-якій точці світу отримувати цю інформацію. Власники бізнесу, фінансові, генеральні директори, керівники фінансових підрозділів з легкістю будуть контролювати інформацію, звітність і показники з мобільних додатків.
Багато компаній зараз практикують віддалену роботу співробітників, для таких компаній і співробітників використання додатку дозволить швидко заповнювати поставлені задачі через смартфон, економити час, не гальмувати робочі процеси»
- коментує Олена Полякова, генеральний директор групи компаній «ІНТАЛЕВ».

Інформація про «ІНТАЛЕВ: Корпоративний менеджмент»
«ІНТАЛЕВ: Корпоративний менеджмент» –програмно – методичний комплекс класів СРМ (Corporate Performance Management) та ВРМ (Business Perfomance Management), готове рішення для автоматизації системи управління бізнесом холдингових структур і підприємств. Система гнучко налаштовується під специфіку бізнесу і має широкий функціонал, який дозволяє зв’язати воєдино управління: стратегією і КРІ, фінанси, проекти, процеси, персонал. Ознайомтесь з прикладами успішних проектів.
  • Поділитися:

Підпишіться та отримайте
свіжі новини і заходи.