close button

У Києві пройшов майстер-клас з управлінського обліку та консолідації звітності

22 Апреля 2016
У Києві пройшов майстер-клас з управлінського обліку та консолідації звітності

21 квітня в Києві успішно відбувся майстер-клас Академії менеджменту «ІНТАЛЄВ» за участю власників бізнесу, керівників напрямків і TOP-менеджерів великих українських компаній. Майстер-клас був присвячений методології управлінського обліку, методам консолідації, особливостям звітності, а також практиці створення системного фінансового управління. Захід був орієнтований на пошук оптимальних шляхів розвитку українського бізнесу, підвищення прозорості та достовірності управлінської звітності компаній згідно з корпоративними і міжнародними стандартами.

Майстер-клас: «Управлінський облік і консолідація звітності» розпочався з методологічної частини, що допомогло розібратися в методології та особливостях обліку, розібратися як обраний спосіб впливає на фінансові результати.

Експерти приділили особливу увагу систему фінансової консолідації. Спікер чітко позначив, що консолідована фінансова звітність повинна відповідати на наступні питання:

  • Вартість всієї групи компаній?
  • Чи є прибуток в цілому групи?
  • Порівняння показників в порівнянних цифрах. Ухвалення рішення про інвестиції дезінвестиції.
  • Чи є синергетика в роботі складових груп компаній?


13001261_1065397936864078_3763792402077705542_n.jpg13077000_1065397923530746_3061262857816185303_n.jpg

Якщо хоч одне питання залишається без відповіді - значить компанія потребує перегляду методів консолідації. Як це зробити - розповів генеральний менеджер проектів Олексій Медведєв.

Майстер-клас був наповнений розмаїттям кейсів, починаючи з досвіду консолідації та автоматизації звітності в медіа-холдингу і закінчуючи прикладами розробок комплексної системи для ресторанного бізнесу.

Під час кава-брейків учасники активно обговорювали почуті стратегії та ідеї. Інтерактивність і інформативність майстер-класу змусили абсолютно по-новому поглянути на, здавалося б, абсолютно зрозумілі речі в роботі зі звітністю.

Професіоналізм спікерів і великий досвід численних проектів дали можливість учасникам черпнуть багато нових ідей та інноваційних інструментів для здійснення змін в системі управлінського обліку в своїх компаніях.

Команда «ІНТАЛЄВ» висловлює свою щиру подяку як відвідувачам, так і партнерам!

 «Ми сподіваємося, що набутий досвід і знання стануть імпульсом до розвитку бізнесу, розробці нових стратегій для зростання, а також стануть стимулом до впровадження інноваційних технологій»

Дуже цікаво, багато живих прикладів, добре підкріплена тема теоретичними викладками.

Свіщов Петро 
IT-директор, ТОВ «Сушия»

 

Дякую за актуальний майстер-клас. Розкрита в повному обсязі інформація по методології консолідації за допомогою інтегрованої системи «ІНТАЛЄВ» з 1С. Детально розкрита інформація щодо інструментів і архітектури консолідації для отримання достовірної інформації.

Кузьменко Оксана
начальник фінансового відділу, компанія «Май Україна»

Хотіла подякувати за майстер-клас.

Фурман Ірина 
Голова ревізійної комісії, OOO «Інтеркар груп»

Максимально інформативно подані напрямки здійснених методів впровадження та результати від впровадження управлінського обліку (що досягнуто, що було отримано «на виході»), показані цікаві рішення консолідації облікової інформації та шляхи її обліку.

Левченко Анна 
економіст «Альфа-Капітал-Інвест»

  • Поділитися:

Підпишіться та отримайте
свіжі новини і заходи.