close button

Підсумки серії майстер-класів в рамках «Тижня управління бізнесом»

30 Марта 2016
Підсумки серії майстер-класів в рамках «Тижня управління бізнесом»

Завершилася найбільш очікувана бізнес-подія цієї весни – «Тиждень управління бізнесом з ІНТАЛЄВ». На участь в заході надійшло понад 300 реєстраційних анкет.

В рамках «Тижня управління бізнесом», який проходив в Києві 23-25 березня, експерт заходу Борис Старинський розповів про ключові підходи до формування та реалізації стратегії, вибору системи мотивації, а також поділився своїм досвідом в оптимізації процесів. Проектний досвід Бориса становить понад 100 проектів з оптимізації систем управління підприємством, стратегічного, процесного і бюджетного управління.

Тиждень управління бізнесом з ІНТАЛЄВ

«Які цілі ставити перед собою, компанією, проектом?» – З такого питання до аудиторії почався перший майстер-клас «Тижня управління бізнесом». На загальне здивування, Борис Старинський заявив, що перед компанією або проектом краще ставити амбітні цілі і уникати легко досяжних або уповільнених. На це є кілька причин: Амбітні цілі викликають адреналін і ентузіазм у команди, надовго мотивують і найголовніше, змушують шукати принципово нові рішення. У компанії є поточний стан і амбітна мета - це і є виклик, який починає включати колективний розум команди менеджменту. Тільки амбітні цілі сприяють зростанню людей і бізнесу. До того ж компанія, яка долає перешкоди і росте інтенсивно - це хороший полігон для особистісного зростання. Ще один аргумент на користь амбітних цілей те, що саме вони воістину в силах згуртувати команду. Досягнення можливо тільки спільними зусиллями і завдяки злагодженій командній роботі. Детально розібравши всі проблеми при постановці і досягненні мети перейшли до основних питань розробки стратегії, плану і алгоритму. Цінність доповіді Комерційний директор ТОВ «Технополіс», Вітряк Олег виклав в коментарі: «Став набагато краще розуміти суть фрази:« Люди купують не те, що ми робимо або як ми робимо, а те, чому ми це робимо».

Тиждень управління бізнесом з ІНТАЛЄВ

Особливий інтерес викликала тема «KPI для досягнення цілей бізнесу». У даній темі були розкриті основні секрети, які включають стратегію в роботу. Йшлося про методи і прикладах розробки системи показників. Борис Старинський на прикладах з власного досвіду розповів, як грамотне управління по KPI забезпечує впевнений і успішний розвиток бізнесу, залучає співробітників працювати на досягнення головної мети. По завершенні майстер-класу кожен слухач виніс для себе кілька методик розробки KPI, які допоможуть вплинуть на прибутковість бізнесу.

Завершальною темою «Тижня управління бізнесом» невипадково стала Теорія Обмежень (ТОС). Дана методологія дозволить максимально ефективно застосувати отримані знання на практиці і без значних інвестицій поліпшити ефективність бізнесу. Практично кожен учасник знайшов для своєї сфери готове рішення по ТОС - Управління виробництвом, ланцюжком поставок, рітейлом, проектами, продажами і маркетингом. Майстер-клас став чудовою нагодою дізнатися конкретні приклади впровадження та ефекти, які вже отримали компанії.

Учасники майстер-класу залишилися під враженням і зарядилися позитивною енергією для реалізації набутого досвіду та впровадження отриманої інформації.

Про це свідчать відгуки учасників:

«Цікавий і змістовний майстер-клас Бориса Старинського. Добре структурована інформація, відсутність академічності, відкритість інформації і доступність у викладі. Багато практичних прикладів актуальних для нашої компанії».

Костянтинівська Діана Керівник регіонального контролінгу, «Ретал Груп»

«Все сподобалося. Дуже лаконічно і доступно».

Литвин Ксенія Керівник департаменту центр. замовлень, ТОВ «Епіцентр»

«Найбільше сподобався лаконічний і структурований погляд на процеси і результати компанії».

Коваленко Світлана Директор, ТОВ «Еколан Інгредієнти»

«Сподобалося. Є живі приклади, які дуже актуальні для нашої компанії на цій стадії розвитку».

Ганичев Сергій Миколайович Комерційний директор, ТОВ «Wnet Україна»

Команда «ІНТАЛЄВ» висловлює свою подяку інформаційним партнерам, які надали підтримку в організації, а всім учасникам бажає безперервно вдосконалюватися, ставити перед собою амбітні цілі і з цікавістю їх досягати.

Чекаємо Вас на наступних майстер-класах.
  • Поділитися:

Підпишіться та отримайте
свіжі новини і заходи.