close button

Підсумки майстер-класу «Ефективне управління ліквідністю компанії»

22 Февраля 2016
Підсумки майстер-класу «Ефективне управління ліквідністю компанії»
У Києві 18 лютого відбувся майстер-клас «Ефективне управління ліквідністю компанії». Учасники майстер-класу ознайомилися з успішними напрацюваннями колег з інших галузей бізнесу і включили в свій арсенал нові методи оперативного управління грошовими потоками. Кожному учаснику було що взяти з собою: системну теорію, методологічні розробки, досвід колег, ідею або натхнення. Традиційно, основну аудиторію представляли керівники та топ-менеджери українських компаній, серед яких ГК «Нові продукти», «Іделіка», «Сушия», «Ун Моменто», «АВК», «Маревен Фуд Україна» і багато інших. 

Ділова програма майстер-класу охопила найбільш актуальні питання, що стоять перед фінансистами. Починаючи від методів побудови прозорої структури управління платоспроможністю компанії і переходу до централізованої моделі корпоративного казначейства, закінчуючи впливом довіри і поваги на фінансові показники бізнесу. Спочатку фокус уваги був зосереджений на підвищенні платіжної дисципліни, рішеннях проблем втрати і дублювання заявок, які особливо строго стоять для великих компаній і холдингів. Також особлива увага була націлена на механізми підвищення оперативності та якості управлінської звітності в режимі on-line.

Продовженням заходу стала доповідь Бориса Старинського про роль грошей в ланцюзі постачань. Йшлося про те, як оптимізувати ланцюжок постачань з точки зору фінансового менеджменту. Доповідь базувався на досвіді оптимізації дистриб'юторських і рітейлових компаній з прив'язкою до Теорії Обмежень. У центрі уваги опинилися питання, пов'язані з розробкою системи показників ефективності бізнесу, яка веде до досягнення намічених цілей. Також аудиторію цікавила можливість зниження кредитного навантаження за рахунок більш продуманої політики позикових коштів.

Ефективне управління ліквідністю компанії

Активні дискусії, вільне обговорення питань, обмін думками, взаємодія аудиторії зі спікерами - все це дозволило учасникам сформувати подальші плани своєї професійної діяльності.

Відгуки про майстер-клас свідчать, що учасники поповнили свій багаж знань новою інформацією. 

«Спасибі за обмін досвідом! Розумієш, що багато реалізував, але є ще куди прагнути».

Бойченко Тетяна Анатоліївна
Фінансовий директор,
Пао Броварський «Інделіка»

«Всі теми дуже актуальні і прекрасно представлені для аудиторії».

Волчанова Олена Петрівна
Начальник фінансового відділу
«Інсол»

«Цікаво і корисно, особливо виступ Бориса Старинського, його подача з конкретикою в поясненнях»  

Шитий Максим Володимирович
Головний менеджер,
Туристична компанія «Країна Юа»
 
Академія менеджменту «ІНТАЛЄВ» висловлює вдячність усім, хто взяв участь або надав інформаційну підтримку в проведенні майстер-класу. Сподіваємося, що отриманий досвід дозволить підвищити ефективність бізнесу в Україні та країнах СНД..

Запрошуємо взяти участь у відкритих заходах ІНТАЛЄВ. Виберіть Ваше питання!  • Поділитися:

Підпишіться та отримайте
свіжі новини і заходи.