Україна: Киев
RUS
Контакти
у регіонах

Контакти у регіонах

Згорнути
УкраинаКиев тел: +38 (044) 537-74-11 e-mail: sales@intalev.com.ua
РоссияМосква тел: +7 (495) 223-27-93 e-mail: info@intalev.ru
РоссияНовосибирск тел: +7 (383) 203-53-95 e-mail: info@intalev-siberia.ru

+38 (044) 537-74-11

sales@intalev.com.ua

index_banner_doverie_txt_UA.png

Тільки лідер може навчити і зробити сильніше

Передбачуваність

Управлінські інновації

ІНТАЛЄВ® - це 23 років успіху в області управлінського консалтингу ...

протягом яких ми працювали з більш ніж 6000 компаній з Росії і країн СНД, здійснили понад 800 проектів в області постановки й автоматизації системи управління бізнесом і отримали понад 300 листів подяки від наших клієнтів - великих і середніх підприємств. Дізнатися більше...

Впровадження KPI

Створимо для Вас систему навігації в бізнесі, яка дозволить Вам оцінювати ефективність діяльності кожного співробітника і бізнес-напрямки, покаже їх внесок у загальний результат.

Мотивація персоналу

Розробимо потужний інструмент управління Вашим персоналом - економічно обгрунтовану систему мотивації. Система направить щоденні дії Ваших співробітників на досягнення цілей Вашого бізнесу.

Управління фінансами

Впровадимо комплексну систему управління фінансами Вашої компанії, що включає контури бюджетного планування, управлінського обліку і звітності, казначейства, обліку та звітності за МСФЗ. Система забезпечить Вам прозорість ведення бізнесу та оперативність інформації для прийняття правильних управлінських рішень.

Бізнес-процеси

Вибудуємо єдину систему управління інформацією, документами і процесами, яка дозволить максимально ефективно використовувати ресурси Вашої компанії, масштабувати кращий досвід, виключити не продуктивні функції і ланки, мінімізувати вплив людського фактора.

Теорія Обмежень (TOC)

Впровадження Теорії Обмежень допомагає вирішувати ключові конфлікти в системі управління, виявляти неочевидні взаємозв'язки між процесами і результатами, системно покращувати діяльність компанії.

Докладніше про наші
компетенції...