close button
Array
(
  [ID] => 51137
  [~ID] => 51137
  [TIMESTAMP_X] => 27.07.2020 13:56:34
  [~TIMESTAMP_X] => 27.07.2020 13:56:34
  [TIMESTAMP_X_UNIX] => 1595850994
  [~TIMESTAMP_X_UNIX] => 1595850994
  [MODIFIED_BY] => 36127
  [~MODIFIED_BY] => 36127
  [DATE_CREATE] => 27.07.2020 13:56:34
  [~DATE_CREATE] => 27.07.2020 13:56:34
  [DATE_CREATE_UNIX] => 1595850994
  [~DATE_CREATE_UNIX] => 1595850994
  [CREATED_BY] => 36127
  [~CREATED_BY] => 36127
  [IBLOCK_ID] => 1
  [~IBLOCK_ID] => 1
  [IBLOCK_SECTION_ID] => 219
  [~IBLOCK_SECTION_ID] => 219
  [ACTIVE] => Y
  [~ACTIVE] => Y
  [ACTIVE_FROM] => 05.02.2013
  [~ACTIVE_FROM] => 05.02.2013
  [ACTIVE_TO] => 
  [~ACTIVE_TO] => 
  [DATE_ACTIVE_FROM] => 05.02.2013
  [~DATE_ACTIVE_FROM] => 05.02.2013
  [DATE_ACTIVE_TO] => 
  [~DATE_ACTIVE_TO] => 
  [SORT] => 500
  [~SORT] => 500
  [NAME] => Відгук компанії «МедФармХолдінг» за проектом «Розробка методології та автоматизація системи управлінського обліку, бюджетування і платіжного календаря на базі« ІНТАЛЄВ: Корпоративний менеджмент »
  [~NAME] => Відгук компанії «МедФармХолдінг» за проектом «Розробка методології та автоматизація системи управлінського обліку, бюджетування і платіжного календаря на базі« ІНТАЛЄВ: Корпоративний менеджмент »
  [PREVIEW_PICTURE] => 6750
  [~PREVIEW_PICTURE] => 6750
  [PREVIEW_TEXT] => 
  [~PREVIEW_TEXT] => 
  [PREVIEW_TEXT_TYPE] => text
  [~PREVIEW_TEXT_TYPE] => text
  [DETAIL_PICTURE] => 
  [~DETAIL_PICTURE] => 
  [DETAIL_TEXT] => 
  [~DETAIL_TEXT] => 
  [DETAIL_TEXT_TYPE] => text
  [~DETAIL_TEXT_TYPE] => text
  [SEARCHABLE_CONTENT] => ВІДГУК КОМПАНІЇ «МЕДФАРМХОЛДІНГ» ЗА ПРОЕКТОМ «РОЗРОБКА МЕТОДОЛОГІЇ ТА АВТОМАТИЗАЦІЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІНСЬКОГО ОБЛІКУ, БЮДЖЕТУВАННЯ І ПЛАТІЖНОГО КАЛЕНДАРЯ НА БАЗІ« ІНТАЛЄВ: КОРПОРАТИВНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ »


  [~SEARCHABLE_CONTENT] => ВІДГУК КОМПАНІЇ «МЕДФАРМХОЛДІНГ» ЗА ПРОЕКТОМ «РОЗРОБКА МЕТОДОЛОГІЇ ТА АВТОМАТИЗАЦІЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІНСЬКОГО ОБЛІКУ, БЮДЖЕТУВАННЯ І ПЛАТІЖНОГО КАЛЕНДАРЯ НА БАЗІ« ІНТАЛЄВ: КОРПОРАТИВНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ »


  [WF_STATUS_ID] => 1
  [~WF_STATUS_ID] => 1
  [WF_PARENT_ELEMENT_ID] => 
  [~WF_PARENT_ELEMENT_ID] => 
  [WF_LAST_HISTORY_ID] => 
  [~WF_LAST_HISTORY_ID] => 
  [WF_NEW] => 
  [~WF_NEW] => 
  [LOCK_STATUS] => green
  [~LOCK_STATUS] => green
  [WF_LOCKED_BY] => 
  [~WF_LOCKED_BY] => 
  [WF_DATE_LOCK] => 
  [~WF_DATE_LOCK] => 
  [WF_COMMENTS] => 
  [~WF_COMMENTS] => 
  [IN_SECTIONS] => Y
  [~IN_SECTIONS] => Y
  [SHOW_COUNTER] => 336
  [~SHOW_COUNTER] => 336
  [SHOW_COUNTER_START] => 2020-07-28 02:00:38
  [~SHOW_COUNTER_START] => 2020-07-28 02:00:38
  [CODE] => v_dguk_kompan_medfarmkhold_ng_za_proektom_rozrobka_metodolog_ta_avtomatizats_ya_sistemi_upravl_nskog
  [~CODE] => v_dguk_kompan_medfarmkhold_ng_za_proektom_rozrobka_metodolog_ta_avtomatizats_ya_sistemi_upravl_nskog
  [TAGS] => 
  [~TAGS] => 
  [XML_ID] => 51137
  [~XML_ID] => 51137
  [EXTERNAL_ID] => 51137
  [~EXTERNAL_ID] => 51137
  [TMP_ID] => 0
  [~TMP_ID] => 0
  [USER_NAME] => (zaycev) Сергей Зайцев
  [~USER_NAME] => (zaycev) Сергей Зайцев
  [LOCKED_USER_NAME] => 
  [~LOCKED_USER_NAME] => 
  [CREATED_USER_NAME] => (zaycev) Сергей Зайцев
  [~CREATED_USER_NAME] => (zaycev) Сергей Зайцев
  [LANG_DIR] => /
  [~LANG_DIR] => /
  [LID] => zu
  [~LID] => zu
  [IBLOCK_TYPE_ID] => structure
  [~IBLOCK_TYPE_ID] => structure
  [IBLOCK_CODE] => 
  [~IBLOCK_CODE] => 
  [IBLOCK_NAME] => Отзывы
  [~IBLOCK_NAME] => Отзывы
  [IBLOCK_EXTERNAL_ID] => 1
  [~IBLOCK_EXTERNAL_ID] => 1
  [DETAIL_PAGE_URL] => /clients/reviews/text_review.php?ID=51137
  [~DETAIL_PAGE_URL] => /clients/reviews/text_review.php?ID=51137
  [LIST_PAGE_URL] => /clients/reviews/
  [~LIST_PAGE_URL] => /clients/reviews/
  [CREATED_DATE] => 2020.07.27
  [~CREATED_DATE] => 2020.07.27
  [BP_PUBLISHED] => Y
  [~BP_PUBLISHED] => Y
)

Відгук компанії «МедФармХолдінг» за проектом «Розробка методології та автоматизація системи управлінського обліку, бюджетування і платіжного календаря на базі« ІНТАЛЄВ: Корпоративний менеджмент »

Група компаній «МедФармХолдінг» - одна з провідних фармацевтичних торгово-виробничих компаній Запорізького регіону України. «МедФармХолдінг» включає в себе три основних бізнес - напрямки: фармацевтичне виробництво (ПрАТ «Фармацевтична фабрика« Віола »); аптечну мережу ( «Народна аптека»); багатопрофільну лікарню ( «Вітацентр»).

Диверсифікація бізнес-напрямків і збільшилися масштаби діяльності стали основними передумовами до необхідності оптимізувати і автоматизувати фінансове управління групи компаній «МедФармХолдінг». Керівництво виділило пріоритетні завдання: розробка єдиних стандартів в управлінні компаніями, що входять в холдинг, і створення корпоративної системи, яка могла б охопити всі бізнес-одиниці, включала б кошти корпоративного планування та обліку.

Знайомство нашої компанії з ГК «ІНТАЛЄВ» і її продуктами відбулося ще в 2005 році, на семінарі «Управління фінансами. Управління витратами. Управління ліквідністю ». Позитивний досвід співпраці і професіоналізм фахівців «ІНТАЛЄВ» визначило партнерство і для вирішення перерахованих вище завдань. Програмним продуктом для автоматизації був обраний «ІНТАЛЄВ: Корпоративний Менеджмент», в силу того, що модель управлінського обліку, бюджетування і платіжного календаря гнучко настроюється під вимоги конкретного підприємства.

Проект по «Розробці методології і автоматизації системи управлінського обліку, бюджетування і платіжного календаря на базі« ІНТАЛЄВ: Корпоративний менеджмент» був розділений на 4 послідовних блоку, в результаті, яких було отримано наступне:

Блок 1. «Методологія, розробка регламентів і формування вимог до системи оперативного обліку». Розроблено фінансова структура; бюджетна структура; Положення про фінансовому аналізі; єдина управлінська облікова політика і вимоги до доопрацювання системи оперативного і бухгалтерського обліку на платформі 1С: Бухгалтерія 8.1 УПП для потреб управлінського обліку.


Блок 2. «Управлінський облік і звітність».
Здійснено настройка правил формування управлінських проведень, на підставі первинних даних оперативного та / або бухгалтерського обліку; налаштоване отримання звітності за фактичними даними; настроїтися фінансових показників і звітів.

Блок 3. «Бюджетне планування». Розроблено «Положення про планування» з описом принципів і регламенту планування по групі компаній; налаштовані проформи і документи для введення планових даних; налаштоване формування звітності за плановими даними. Автоматизовані бізнес-процеси планування за напрямками: виробництво роздріб, нерухомість.

Блок 4. «Узгодження заявок на виплату грошових коштів і Платіжний календар». Описано і автоматизований бізнес-процес узгодження заявок на виплату грошових коштів; здійснюється контроль виплат грошових коштів, на підставі затвердженого БДДС; налаштоване автоматичне формування платіжних доручень в системі оперативного обліку для вивантаження в клієнт-банк; налаштовані бізнес-процеси узгодження лімітів.

Протягом всього проекту експерти «ІНТАЛЄВ» і фахівці «МедФармХолдінг» працювали єдиною командою, що дозволило краще зрозуміти специфіку вимог до кінцевого продукту і перейняти навички, необхідні для підтримки і подальшого розвитку системи.

Результатом спільної роботи стала комплексна інформаційна система управління фінансами, облік в якій ведеться за єдиними методологічним правилами по всій групі компаній.
Комментарии А. М. Чанчикова, менеджера проекта команды ГК «МедФармХолдинг»

«Спільно з Компанією« ІНТАЛЄВ »був пройдений шлях від розробки методології до повного переходу на систему« ІНТАЛЄВ: Корпоративний Менеджмент »в блоках управлінський облік (факт), бюджетне планування і платіжний календар. Завдяки індивідуальному підходу консультантів при реалізації наших завдань і гнучкості програмного продукту, в управлінському обліку були відображені нюанси всіх основних бізнес-напрямків холдингу, при цьому збереглася єдина методологія обліку і звітності. Система бюджетного планування була успішно запущена з початку 2012 року, реалізовано планування за оперативними сценаріями. Платіжний календар в тестовому режимі запущений в серпні 2012 року, в повному обсязі використовується з грудня 2012 року ».

Коментарі А. М. Чанчікова,
менеджера проекту команди ГК «МедФармХолдінг»

Ми дякуємо проектні команди, як з боку «МедФармХолдінг», так і з боку ГК «ІНТАЛЄВ». Злагоджена професійна робота обох команд дозволила досягти високих результатів і успішно завершити проект.
 • Поделиться:

Другие отзывы из сферы «Прочая промышленость»

Подпишитесь и получайте свежие новости и мероприятия